SOP: Turniej piłkarski z gościem specjalnym

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Turniej piłkarski z gościem specjalnym

W dniach 9-11 czerwca 2016 roku w Krakowie odbędzie się X salwatoriański turniej pilkarski. Gościem specjalnym będzie DAMIAN GORAWSKI (ur. 4 stycznia 1979 w Rudzie Śląskiej) – polski piłkarz grający na pozycji napastnika lub pomocnika.
{[description]}

Karierę piłkarską rozpoczął jako wychowanek Ruchu Chorzów. Z tego zespołu przeszedł do Wisły Kraków. Z drużyną Wisły Kraków dwa razy zdobył tytuł mistrzowski. Na początku 2005 roku podpisał 3-letni kontrakt z FK Moskwa. Zawodnikiem tego klubu był do końca 2007 roku. W 2008 roku przeszedł do Szynnika Jarosław. W styczniu 2009 roku przeszedł do Górnika Zabrze. W sezonie 2010/2011 nie znalazł się w podstawowej kadrze zespołu i został przesunięty do drużyny rezerw.

Zasady uczestnictwa w turnieju są następujące: każda drużyna przyjeżdża ze swoim opiekunem. Spotkanie rozpoczyna się we czwartek 9 czerwca w godzinach popołudniowych w Krakowie, gdzie wieczorem odbędzie się losowanie grup. Następne dwa dni to rozgrywki, które obejmą kolejno fazę grupową oraz pucharową, która ostatecznie wyłoni X mistrza salwatoriańskiego turnieju.

Dla zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda, a także spotkanie z gościem specjalnym.

Zgłoszenia do końca maja przez www.sop@sds.pl, +48 601 707 188