Zakończyło się 30 Salwatoriańskie Forum Młodych

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Zakończyło się 30 Salwatoriańskie Forum Młodych

Jubileuszowe Forum Młodych za nami! Wspaniały czas modlitwy, spotkań, warsztatów i pracy z młodzieżą.
{[description]}

Od 3 do 10 lipca, w malowniczych Dobroszycach, odbyło się trzydzieste Salwatoriańskie Forum Młodych, organizowane przez nasz Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej i Salwatoriański Ośrodek Powołań.

Tegorocznym uczestnikom towarzyszyło hasło: Rozejrzyj się! Skąd się wzięło? Chcieliśmy zachęcić młodych do spojrzenia na swoje otoczenie, do zauważenia tych, którzy prowadzą ich na co dzień do wiary, do miejsca, w którym obecnie są. W centrum wydarzenia staneła postać Zacheusza, który wspiął się na drzewo, aby ujrzeć Jezusa. Wszystko przecież co dzieje się w naszym życiu, jest powiązane z innymi ludźmi. Dlatego warto rozszerzyć swoje horyzonty na drugiego człowieka i Chrystusa.

W programie forum znalazły się różnorodne warsztaty prowadzone przez profesjonalistów - z piłki nożnej, tańca hip-hop, teatru, samoobrony, gry na gitarze i ukulele, przedsiębiorczości oraz rysunku i wypalania w drewnie, oraz wiele innych. Każdy uczestnik miał okazję uczestniczyć pogłębić lub poznać nowe pasje!

Na Forum Salwatoriańskim pojawili się również inspirujący prelegenci, dzielący się swoimi życiowymi doświadczeniami, oraz zespoły muzyczne. W tym roku specjalnymi gośćmi byli s. Krzysztofa Kujawska, ks. Paweł Wróbel SDS, Kamila i Maciej Rajfurowie oraz Bogdan "Kryzys" Krzak. Podczas koncertów wystąpili: Filip Budai SDS, Paweł Chustak, Iksy oraz Arka Noego.

Gratulujemy organizatorom i dziękujemy wszystkim uczestnikom! 


30 Salwatoriańskie Forum Młodych Zobacz galerię