RMS: Sylwester młodzieży salwatoriańskiej

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS: Sylwester młodzieży salwatoriańskiej

Od 29 grudnia 2015 roku do 1 stycznia 2016 roku młodzież salwatoriańska uczestniczyła w spotkaniu sylwestrowo-noworocznym. W tym roku Trzebnica ugościła zarówno wiele nowych osób jak i dojrzałych RMS-owiczów. Przez cztery dni młodzi ludzie mieli okazję do tego, aby poznać lepiej Boga i drugiego człowieka: uczestniczyli w kręgach biblijnych, przygotowywali posiłki i zadania specjalne. Niektórzy zadbali o zabawę sylwestrową, inni przygotowali wieczerzę wigilijną, która odbyła się 31 grudnia; kolejna grupa przygotowała prezenty, a jeszcze inni próbowali swoich talentów aktorskich w Jasełkach.
{[description]}

Codziennie uczestniczono we Mszy Świętej, słuchano konferencji duszpasterza RMS-u i spędzano wieczór w radości. Był to czas na „złapanie oddechu”, odpoczynek od szkoły, podsumowanie starego roku i znalezienie motywacji na nowy. Uczestnicy integrowali się podczas katolickich podchodów w Lesie Bukowym, wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek oraz grania w planszówki. Spotkaniem zainteresował się „Gość Niedzielny”: artykuł tutaj.

O szczegółach można przeczytać na stronie internetowej Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej: www.rms.sds.pl oraz obejrzeć zdjęcia w galerii i na G+: link tutaj.


RMS: Sylwester młodzieży salwatoriańskiej Zobacz galerię