Artykuły 2022

Kolejny podcast Powołani!
Kontynuacja projektu kl. Damian Kokochy SDS - czyli podcasty o powołaniu! Tym razem w odcinku gościła s. Krzysztofa Kujawska ze Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej.
Życzenia na Boże Narodzenia.
Niech Wam Bóg Błogosławi!
Spotkanie opłatkowe młodzieży w domu ToTu.
17 grudnia młodzież RMS i SOP zjechała się na spotkanie opłatkowe do domu ToTu!
W naszym domu młodzieżowym ToTu odnowiono kaplicę.
Odnowiona kaplica dzięki wysiłkom dyrektora domu ToTu ks. Macieja Szeszki SDS, pracujących w domu duszpasterzy oraz wielu dobrodziejom i młodzieży, będzie służyła młodzieży na ich spotkaniach.
Parafia św. Judy Tadeusza i św. Antoniego w Obornikach Śląskich areną zmagań piłkarskich całej Archidiecezji Wrocławskiej!
Nasz współbrat Ks. Przemysław Antoniuk SDS zorganizował Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Wrocławskiej w Piłce Nożnej Halowej.
Wolontariat Misyjny Salvator w Izraelu
W dniach 26.11-03.12 wolontariusze Wolontariatu Misyjnego Salvator wyruszyli wraz ze swoimi duszpasterzami na pielgrzymi szlak do Ziemi Świętej.
Powołano Postulatora Beatyfikacyjnego salwatoriańskiej wolontariuszki misyjnej Heleny Kmieć
W ubiegłym tygodniu ks. Paweł Wróbel SDS w kaplicy arcybiskupów krakowskich, odebrał od ks. Andrzeja Scąbera - delegata ds. kanonizacyjnych archidiecezji krakowskiej, dekret abp. Marka Jędraszewskiego, który powołał go na urząd postulatora procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Heleny Kmieć.
To już drugie spotkanie rady programowej SOP
Na kolejnym spotkaniu Rady Programowej Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań członkowie dopracowywali tematy i treści formacyjne dla nowego programu formacyjnego tego apostolatu.
Nowy program formacyjny dla salwatoriańskiego sanktuarium Jana Pawła II w Gosford w Australii
Przez kolejny rok parafianie będą krążyli wokół tematu: Być uczniem! Program szczególny nacisk będzie kładł na misyjność - być uczniem, ale uczniem posłanym w świat.
Bal chrześcijański w Brasławiu
Jak co roku, w sobotę 26 listopada br. w Domu Ojca Franciszka Jordana w Brasławiu zebrali się wierni, którzy pragnęli w radosnej atmosferze przeżywać zakończenie roku liturgicznego. Bal Chrześcijański w Brasławiu gromadzi co roku młode małżeństwa z dziećmi, młodzież i dorosłych, a także naszych współbraci pracujących na Białorusi oraz siostry zakonne z naszych parafii.
Strona 1 z 5

Archiwum aktualności

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010