SOP: Wakacje 2018

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Wakacje 2018

W życiu każdego człowieka przychodzi czas ważnych decyzji, czas wyboru drogi życia. Dla wierzących jest to czas rozeznania powołania. Z przejęciem, właściwym takim decyzjom pytamy się wówczas: Jakie jest moje powołanie? Jaka jest wola Boga względem mnie? Czego Bóg ode mnie oczekuje?
{[description]}

Wielu młodych ludzi poważnie zadających sobie te i podobne pytania, chciałoby otrzymać wyraźną i precyzyjną odpowiedź. Nie są to jednak pytania, które nurtują jedynie stojących przed wyborem drogi życia. Nierzadko zdarza się, że stawiają je sobie także ludzie, którzy dokonali już wyboru drogi życiowej. Czasem różne doświadczenia skłaniają ich do ponownego rozważania dokonanych wyborów. Czy aby na pewno dobrze rozeznałem moje powołanie? Czy się nie pomyliłem? Choć pytania stawiane w sytuacjach kryzysowych brzmią nieco inaczej, w gruncie rzeczy chodzi o to samo: jakie jest w końcu moje powołanie?

Dlatego chcąc wyjść naprzeciw tym i innym życiowym pytaniom, Salwatoriański Ośrodek Powołań przygotował kilka propozycji wakacyjnych REKOLEKCJI LETNICH. Odbywać się one będą w różnych miejscach w Polsce i nie tylko, a przyświecać im będzie hasło: Wzmocnij mnie duchem ożywczym, abym czynił Twoją wolę…

Szczegółowe informacje dostępne na www.sop.sds.pl i www.fb.com/SOPSDS

Serdecznie zapraszamy!