SOP: Bogaty w spotkania lipiec

Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Bogaty w spotkania lipiec

Okres wakacji to dla Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań aktywny czas rekolekcji letnich. W tym roku przebiegają one pod hasłem: NIE dla bylejakości życia. W poszczególnych turnusach staramy się młodym ludziom nie tylko pomóc w rozeznawaniu życiowego powołania, ale przede wszystkim stanąć pośród wielu życiowych pytań, które sprawią, że nasze życie nie będzie byle jakie, w nicość zapatrzone, a także mdłe lub w ogóle strawne.

Jak co roku, przygotowaliśmy kilka propozycji na spędzenie wakacji z nami i cieszymy się, że tak wielu młodych ludzi wybrało Salwatorianów, by spędzić z nami ten czas. Spotkaliśmy się z Wami w Węgorzewie, podczas turnusu piłkarskiego, w Brennej w górach, Krakowie z najmłodszymi, w Warszawie na turnusie wojskowym, a także na Słowacji.
Ponadto ks. Paweł Krężołek był gościem specjalnym podczas Exodusu Młodych w Zwierzyńcu, gdzie wygłosił konferencję nt. spowiedzi, a także przewodniczył Eucharystii i wygłosił okolicznościowe kazanie. Byliśmy obecni także na Salwatoriańskim Forum Młodych w Dobroszycach, wraz z naszymi gośćmi specjalnymi, którymi byli aktorzy Dominika Figurska i Michał Chorosiński.  Mamy nadzieję, że ci, którzy brali udział w naszych akcjach, wyjechali umocnieni i w swoich środowiskach będą z mocą głosić Chrystusa! Nie tylko słowem, ale przede wszystkim czynem. Tym samym dziękujemy tym wszystkim, którzy wpisali się w nasze turnusy, ofiarując pomoc i wsparcie: księżom, klerykom, dobrodziejom i sponsorom.

Przed nami sierpień, gdzie z różnych miejsc Polski i świata powędrujemy do Matki Bożej, a także turnus żeglarski w Węgorzewie. Zapraszamy i bądźcie z nami!!!


SOP: Bogaty w spotkania lipiec Zobacz galerię