RMS w Międzybrodziu

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS w Międzybrodziu

W dniach od 25 do 27 listopada br., w Międzybrodziu Bialskim, odbył się weekendowy Dzień Skupienia dla młodzieży z południa Polski związanej z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej. Uczestniczyła w nim grupa młodzieży z Bielska Białej wraz z duszpasterzem – ks. Pawłem Radziejewskim. Poniżej relacja Zuzi - jednej z uczestniczek:
{[description]}

„W piątek (25 XI) pojechaliśmy do Międzybrodzia Bialskiego na Dni Skupienia. Pojechało nas około 20 osób i zostaliśmy do niedzieli. Nie zabrakło świetnych animatorów.
Większość z nas pierwszy raz była na takim spotkaniu. Sobota była pełna wrażeń od samego rana. Rozważaliśmy Słowo Boże na różne sposoby, między innymi poprzez bibliodramę.
Ożywiliśmy jedną z przypowieści, co całkiem zmieniło nasz sposób postrzegania jej. Według mnie była to najciekawsza część Dnia Skupienia.
Potem drużynami graliśmy w grę terenową. Sprawdzaliśmy naszą znajomość Pisma Świętego oraz spostrzegawczość, ponieważ zadania były bardzo dobrze ukryte. Pomimo, że w lesie było zimno, atmosfera ocieplała klimat. Niestety, szybko się skończyło i już w niedzielę przed południem musieliśmy wracać.
Streszczając, było mnóstwo uśmiechu, zabaw, nowych doświadczeń i chwil, które zapamiętamy na długo. Świetna okazja do polepszenia relacji z Panem Bogiem, czekamy na więcej takich okazji.”


Zdjęcia - https://goo.gl/photos/enxHt9sCCYWwrSmb7

 


RMS w Międzybrodziu Zobacz galerię