RMS: II Bal za nami!

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS: II Bal za nami!

W dniu 25 listopada odbył się II Urodzinowy Bal RMSu. W tym roku świętowaliśmy 23. rocznicę powstania naszego Apostolatu. Całe wydarzenie rozpoczęło się od uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez Prowincjała polskiej Prowincji Salwatorianów Księdza Piotra Filasa SDS.
{[description]}

Eucharystia to doskonała okazja do podziękowania Panu Bogu za duszpasterzy, ofiarodawców i sponsorów, a także wszelkiego dobra jakie rodzi się na akcjach RMS-u.
Bal rozpoczął się od toastu i uroczystej kolacji, po której nastąpiło przemówienie ojców dyrektorów. W swojej wypowiedzi podkreślali fakt, iż najpiękniejszą zapłatą za ich prace są świadectwa młodych ludzi, którzy doświadczają Pana Boga. Po ich wystąpieniu zatańczyliśmy tradycyjnego poloneza. Podczas urodzin nie może zabraknąć tortu, który przygotowała dla nas Cukiernia Beza.
Przez cały bal do tańca zapraszał nas zespół Folk&Roll, którego wokalistką jest Patrycja Hładun, która w przeszłości czynnie uczestniczyłą w akcjach RMS-u. Zespół sprawił, że parkiet nigdy nie był pusty.
Sobotni bal był podsumowaniem kolejnego roku pracy, a także podziękowaniem dla wszystkich, którzy włączają się w działalność Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej poprzez wolontariat czy wsparcie finansowe.

Do zobaczenia za rok!

Szymon Stempkowski

zdjęcia z g+ https://photos.app.goo.gl/rpWKf5AXl6bXfnci2

 


RMS: II Bal za nami! Zobacz galerię