Aktualności

Bielsko Biała: Śnieżynki u Matki Bożej
Życie to przecież pielgrzymka, podróż z nadzieją ku wyznaczonemu celowi. Tak też było i tym razem. Duszpasterz Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań ks. Przemysław Antoniuk SDS wyznaczył sobie kolejny cel. Jaki? Przeżyć kilka dni czasu rekolekcji na szlaku pielgrzymim wraz z 5, tzn. naszą grupą białą – ŚNIEŻYNKI albo, jak kto woli, Oficjalni Chuligani Jezusa z diecezji Bielsko-Żywieckiej.
SOP: Bogaty w spotkania lipiec
Okres wakacji to dla Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań aktywny czas rekolekcji letnich. W tym roku przebiegają one pod hasłem: NIE dla bylejakości życia. W poszczególnych turnusach staramy się młodym ludziom nie tylko pomóc w rozeznawaniu życiowego powołania, ale przede wszystkim stanąć pośród wielu życiowych pytań, które sprawią, że nasze życie nie będzie byle jakie, w nicość zapatrzone, a także mdłe lub w ogóle strawne.
Elbląg: Aby On wzrastał we mnie
Miesiąc sierpień to czas pielgrzymek na Jasną Górę. Wielu ludzi podejmuje wyzwanie, by zmierzyć się z naturą, z drugim człowiekiem, a przede wszystkim z samym sobą, swoim duchowym rozwojem. Zgodnie z tradycją, nasz współbrat, ks. Rafał Główczyński SDS wraz z księdzem Bogusławem Nawracaj, kl. Dariuszem Dudek oraz kl. Arturem Kuśniesz, z grupą ok 40 osób, tworząc grupę Salwator-Redemptor, już 28 lipca wyruszyli na szlak pielgrzymi.
RMS: Lato w Węgorzewie
W dniach od 23 do 30 lipca 2017 r. w Węgorzewie, po raz kolejny odbyły się rekolekcje RMS-u. W tym czasie na Mazury zjechała się młodzież z różnych krańców Polski. Na spotkaniu nie zabrakło osób z Elbląga, Warszawy, Trzebnicy, Bielska-Białej, Obornik Śląskich, Zakopanego, czy z samego Węgorzewa.
RMS zaprasza na Pielgrzymkę!!!
Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej serdecznie zaprasza na pielgrzymi szlak z Wrocławia na Jasną Górę. Pielgrzymka tradycyjnie odbędzie się w sierpniu, a dokładnie od 2 do 10. Jednakże grupa salwatoriańska, tzw. ósemeczka, wyruszy dopiero 3 sierpnia z Trzebnicy o godz. 6.00.
Warszawa: Postaw na Matkę!
Jesteś młody i radosny? Szukasz czegoś więcej, ale nie wiesz jak? Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i doświadczyć głębokiej wspólnoty ludzi wierzących? Rusz z nami na pielgrzymi szlak z Warszawy do Częstochowy! Wyruszamy 5 sierpnia 2017 r. o godz. 5.30 z kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Idziemy za wskazaniem Pana Jezusa, który w momencie agonii powierza swojemu umiłowanemu uczniowi najcenniejszy Skarb - Maryję.
RMS: To było spotkanie
W dniach od 8-17 lipca 2017 roku, w Dobroszycach, odbyło się XXIV Salwatoriańskie Forum Młodych. Akcja organizowana jest przez duszpasterzy Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej ks. Macieja Szeszkę i ks. Łukasza Anioła przy niezbędnym udziale młodzieży, zwłaszcza tej skupionej we wspólnocie Młodych Salwatorianów, animatorów, funkcyjnych i koordynatorów. Tegoroczne spotkanie zgromadziło rekordową liczbę uczestników, co obligowało organizatorów do jeszcze bardziej wytężonej pracy....
Strona 8 z 8

Archiwum aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010