Wydarzenia

CFD Kraków: Jak radzić sobie z gniewem?
W dniach 15-17 listopada 2019 r. odbyła się w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie sesja „Jak radzić sobie z gniewem?”. Spotkanie w ramach Szkoły Kierownictwa Duchowego prowadził bp Janusz Mastalski, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej, familiolog, rekolekcjonista, kierownik duchowy, wykładowca pedagogiki na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
WMS: Żyj na maxa
W dniach 15-17.11 w Trzebini odbyło się pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie jednego z naszych apostolatów - Wolontariatu Misyjnego Salvator.
Żelechowo - Bal Wszystkich Świętych
W niedzielę 3.11.2019 r. w Żelechowie, filia parafii Krzywin, odbył się po raz pierwszy Bal Wszystkich Świętych dla dzieci i dorosłych.
Dzień kapłański
„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje” (Mt 9,37-38)
Albania: Wywiad z Misjonarzem
"Dopóki żyje na świecie choćby jeden tylko człowiek, który nie zna i nie kocha Jezusa, nie wolno nam spocząć!". Słowa Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana, założyciela salwatorianów i salwatorianek w pełni oddają misyjny charakter Kościoła, jak i również powołanie każdego chrześcijanina, który przez chrzest jest włączony w misyjną posługę Kościoła.
Żelechowo: Konkurs na własnoręcznie zrobiony różaniec
Zbliża się do końca miesiąc październik. Miesiąc, w którym czcimy Matkę Bożą poprzez odmawianie różańca świętego.
Kraków CFD: Rekolekcje dla School for Formators SDS
Czytaj częściej Pismo Święte; albo lepiej nigdy nie wypuszczaj Pisma Świętego ze swoich rąk! Sen powinien zastać cię z Biblią w ręce, a święte strony niech przyjmą twoją skłaniającą się głowę (O. Franciszek Maria od Krzyża Jordan, DD I /145)
Kraków: Odwiedziny w szpitalu
Dnia 21 października br., w ramach wizytacji parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Krakowie, Bp Damian Muskus odwiedził Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II.
Krzywin: Turniej o Puchar Dziekana Dekanatu Cedynia
W sobotę 19.10.2019 r. w Moryniu odbył się Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana Dekanatu Cedynia, w kategorii szkoły podstawowej, zorganizowany przez parafię pw. Ducha świętego w Moryniu.
Krzywin: Montaż słowno-muzyczny o św. Janie Pawle II
W dniu 20 października 2019 r. w kościele parafialnym w Krzywinie został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego i 41 rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy".
Strona 8 z 180