Wydarzenia

Albania: Wywiad z Misjonarzem
"Dopóki żyje na świecie choćby jeden tylko człowiek, który nie zna i nie kocha Jezusa, nie wolno nam spocząć!". Słowa Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana, założyciela salwatorianów i salwatorianek w pełni oddają misyjny charakter Kościoła, jak i również powołanie każdego chrześcijanina, który przez chrzest jest włączony w misyjną posługę Kościoła.
Żelechowo: Konkurs na własnoręcznie zrobiony różaniec
Zbliża się do końca miesiąc październik. Miesiąc, w którym czcimy Matkę Bożą poprzez odmawianie różańca świętego.
Kraków CFD: Rekolekcje dla School for Formators SDS
Czytaj częściej Pismo Święte; albo lepiej nigdy nie wypuszczaj Pisma Świętego ze swoich rąk! Sen powinien zastać cię z Biblią w ręce, a święte strony niech przyjmą twoją skłaniającą się głowę (O. Franciszek Maria od Krzyża Jordan, DD I /145)
Kraków: Odwiedziny w szpitalu
Dnia 21 października br., w ramach wizytacji parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Krakowie, Bp Damian Muskus odwiedził Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II.
Krzywin: Turniej o Puchar Dziekana Dekanatu Cedynia
W sobotę 19.10.2019 r. w Moryniu odbył się Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana Dekanatu Cedynia, w kategorii szkoły podstawowej, zorganizowany przez parafię pw. Ducha świętego w Moryniu.
Krzywin: Montaż słowno-muzyczny o św. Janie Pawle II
W dniu 20 października 2019 r. w kościele parafialnym w Krzywinie został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego i 41 rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy".
Trzebnica: Uroczystości św. Jadwigi
Uroczystości jadwiżańskie to nie tylko piesza pielgrzymka do Trzebnicy...
Elbląg: Bieg dla Wojtusia
Stowarzyszenie Lepszy Elbląg oraz Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zorganizowali bieg charytatywny.
Trzebinia CFD: INAUGURACJA SZKOŁY FORMATOREK ZAKONNYCH
W poniedziałek 23 września 2019 roku w Centrum Formacji Duchowej w Trzebini rozpoczęły się zajęcia X edycji dwuletniej Szkoły Formatorek Zakonnych 2019-2021, prowadzonej przez Polską Prowincję Salwatorianów, w porozumieniu z Konferencją Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych.
RMS: Podsumowanie wakacji
Zakończyły się wakacje, a wraz z nimi seria letnich rekolekcji dla młodzieży. Podsumowanie wakacyjnej oferty Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej przedstawia się następująco.
Strona 5 z 177